top of page

דירות למכירה חולון בת ים – כל מה שצריך לדעת

מהן ההוצאות הנלוות למכירת דירה וכיצד ניתן להפחית אותן? מה היתרונות של עבודה עם משרד תיווך מקומי בערים בת ים וחולון? מהן הסכנות של תיווך "ללא עמלה"? מדוע מתווך אחד טוב, שעובד בבלעדיות, עדיף על עשרה מתווכים שמתחרים ביניהם? כל מה שצריך לדעת על דירות למכירה חולון בת ים במאמר הבא.

מהן ההוצאות הנלוות למכירת דירה בחולון ובת ים?

כאשר אתם עומדים למכור דירה, חשוב לקחת בחשבון כמה הוצאות נלוות הכרחיות המשפיעות על הסכום הסופי שצפוי להישאר בידיכם לאחר המכירה. ההוצאות הנלוות הנפוצות הן שכר הטרחה לעורך הדין ולמתווך, וכן, מיסי המקרקעין שיש לשלם (דוגמת היטל השבחה ו/או מס שבח).

לכל אלה השפעה על הרווח המקסימלי שתוכלו להשיג, ויש לקחת אותם בחשבון במיוחד אם אתם מתכננים לקנות דירה אחרת בכספי המכירה.


כיצד ניתן להפחית את עלות ההוצאות הנלוות למכירת דירה בבת ים וחולון?

עיקר החיסכון הפוטנציאלי נוגע לאפשרות להפחית את המס ולעתים אף לקבל פטור. לכן, לפני החתימה על הסכם המכר, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין או רואה חשבון המכירים היטב את תחום הנדל"ן ואת חוקי המקרקעין. תכנון מס מוקדם עשוי לחסוך לכם סכומי כסף משמעותיים ולהותיר בידיכם רווח גבוה יותר ממכירת הדירה.


אילו סוגי דירות לקנייה ומכירה בבת ים וחולון תוכלו למצוא במשרד רימקס אבניו?

היצע הדירות במשרדנו כולל את כל סוגי הדירות והבתים בערים בת ים וחולון. מדובר בתמהיל ייחודי, המאפשר לכל משפחה למצוא את הבית או הדירה שיתאימו לה בדיוק. המנעד של הדירות הוא רחב:

דירות יד שנייה, פנטהאוזים, דירות גג, דירות גן, דירות מתמ"א 38 ועוד.קטלוג נכסים של רימקס אבניו
מהם היתרונות של מכירת דירה או בית פרטי בבת ים וחולון באמצעות משרד רימקס אבניו?

רימקס אבניו הוא משרד ותיק הנמצא בבעלות משפחתית. האחים גלי וירון שמיר, בעלי המשרד, גדלו שניהם בבת ים ובבגרותם עברו להתגורר בחולון, כך שהאזור הוא בית הגידול הטבעי שלהם. לשניהם קשר הדוק לשתי הערים גם מבחינה קהילתית וגם מבחינה נדל"נית, דבר המקנה להם היכרות מעמיקה עם השטח ועם הקונים והמוכרים בערים אלה והצרכים שלהם. בנוסף על כך, הנכס שלכם יזכה אצלנו לחשיפה מקוונת בלמעלה מ-20 אפיקי פרסום ייחודיים ואתרים מובילים רלבנטיים לערים בת ים וחולון.


אילו שירותים ייחודים תקבלו במשרד רימקס אבניו בעת מכירת דירה בבת ים ובחולון?

כל בעל נכס שבוחר לעבוד עם סוכן של רימקס אבניו זוכה בליווי אישי החל מהשלב הראשוני של התהליך ועד לאחר סיום המכירה. אנו רואים בבעלים של הנכס המוצע למכירה כשותף מלא לכל תהליך פרסום הנכס, איתור הקונים וביצוע העסקה, ומקפידים מאוד על יושרה ועל בניית אמון הדדי המבוסס על שקיפות של תהליך המכירה. לבסוף, המתווכים של רימקס אבניו מתמחים ביצירת שיתופי פעולה עם מתווכים חיצוניים לצורך מציאת קונים איכותיים לנכס שתציעו למכירה דרכנו.


מהי הכשרתם של המתווכים במשרד רימקס אבניו בת ים-חולון?

הסוכנים שעובדים במשרדנו מחזיקים ברישיון תיווך בתוקף וכולם עברו קורס שיווק בנדל"ן ברימקס. בנוסף, אנו מקפידים שהסוכנים במשרדנו יעברו השתלמויות והדרכות בתחום הנדל״ן, כמו גם בתחום העסקי, על בסיס קבוע, על מנת לספק שירות עדכני ומותאם. אנו שואפים שהסוכנים שלנו יתאימו את עבודתם המקצועית לאידיאל "המתווך הטוב".


מהו אידיאל ה"מתווך הטוב"?

המתווך הטוב הוא מתווך שפועל כדי להבחין בצורה מדויקת בצרכים שלכם כמוכרי הנכס, ובמאפייני ויתרונות הנכס שלכם, ואז, פועל לאתר עבורכם קונים שהנכס תפור למידתם, ולבצע עבורכם עסקה טובה מבחינת מחיר, פינוי ותשלומים. במלים אחרות, מתווך טוב הוא זה שיראה את הדירה שלכם אך ורק לקונים שבאמת יכולים להתאים לרכישתה, וזאת, אחרי שערך עבורם איתור צרכים מקיף. לדוגמה, אם הקונים הם זוג צעיר עם ילדים, מתווך טוב "ישדך" בינם לבין בעלי נכס המתאים מבחינת גודלו, והממוקם בשכונה שידועה כשכונה של משפחות, ושיש בה מוסדות חינוך, גנים ציבוריים, ומתנ״ס.


מה תפקידו של מתווך טוב בערים בת ים וחולון?

מתווך טוב בערים בת ים וחולון הוא זה שמכיר את השכונות בחולון ובת ים לעומק, אך כזה שבנוסף, גם מתמצא בתכניות הבניה העתידיות בשתי הערים, והמבקר באופן קבוע במחלקת התכנון בעירייה. מתווך טוב בחולון ובת ים הוא גם זה שמכיר את השטח היטב: כל חנות מכולת, כל קו אוטובוס, כל מרכז קניות וכל מרכז שירות עירוני בכל שכונה בעיר. רק מתווך כזה, המכיר היטב את השטח והקשוב לצרכים של לקוחותיו, הוא זה שימצא את הקונה האידאלי עבורכם, המוכרים.


מדוע מומלץ לעבוד עם משרד תיווך כמו רימקס אבניו המקבל מהמוכר בלעדיות?

על פניו, בלעדיות נשמעת כמו רעיון טוב למשרד התיווך בלבד, ורעיון משתלם פחות עבור מוכר הדירה. אבל, וזה אבל גדול, מהנסיון הרב שצברנו לאורך השנים למדנו שכל מתווך, גם כאלה שלא דורשים בלעדיות כתנאי, שם בראש סדר העדיפויות שלו עסקאות שהן בבלעדיות, ואת היתר עושה ״על הדרך״. וכך, במקרים שבהם מוכר הדירה עובד עם מספר מתווכים, התוצאה היא שאף אחד מהם לא באמת מחויב לעסקה, או למקסום הרווח והשמירה על האינטרסים של המוכר, ואף אחד מהם מן הסתם אינו משתף פעולה עם השני.


כיצד מתבטאת המחויבות הגבוהה יותר של משרד תיווך המקבל בלעדיות מהמוכר?

נתחיל דווקא מהמצב ההפוך. כאשר כמה מתווכים בבת ים וחולון מתחרים על המכירה של אותו נכס, כל אחד מהם יפעל למציאת קונה מהר ככל האפשר, אך זאת, על חשבון בדיקת איכות הקונה, וההגנה על האינטרסים של המוכר. תיווך הנעשה בבלעדיות, לעומת זאת, ממריץ את המתווך לשווק ולפרסם את הנכס בכמה שיותר אפיקי פרסום ועם פרטים מדויקים, לחפש את הקונים הנכונים, ואף לשתף פעולה עם מתווכים אחרים במציאת הקונה המתאים.

כך מובטח לכם המוכרים שהוא יביא את העסקה לידי סיום מוצלח שימקסם את הרווח שלכם. מכאן, שמתווך אחד טוב שעובד בבלעדיות, עדיף על עשרה מתווכים שמתחרים ביניהם.

האם באמת יש דבר כזה "תיווך ללא עמלה"?

שירותי תיווך ללא תשלום עמלה למתווך נשמעים, לכאורה, כמו הדרך המושלמת למכור דירה ולחסוך כסף. אך מסתבר שזה לא בדיוק המצב. מי שמפרסם שירותי תיווך ללא עמלה מפעיל את ״שריר הפראייר״ שלנו וגורם לנו לשכוח שבטווח הארוך דברים זולים עולים ביוקר, ושכמו בכל תחומי השירות, עבודה טובה עולה כסף.


מהם הסיכונים ב"תיווך ללא עמלה"?

מתווך שלא גובה עמלה אינו משקיע עבודה במכירת הדירה. הוא לא יפרסם, כי פירסום עולה כסף, ובטח שלא ישתף פעולה עם מתווכים אחרים, כי אין לו ממי לקבל שכר טרחה, וכך והדירה לא תקבל חשיפה ראויה ובעלי הנכס לא יקבלו את העסקה הטובה ביותר שאפשר היה לקבל. זאת משום שכשאין חשיפה, יש מעט קונים, וכשהביקוש קטן, גם המחיר שניתן לקבל על הדירה נמוך יותר. בנוסף, חשוב לזכור שגם מתווך "ללא עמלה" מקבל תשלום על העבודה שלו מהקונים. כלומר, הוא יעבוד בשבילם, ולא יהיה מי שיגן על האינטרסים שלכם, כמוכרי הנכס.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page